Plzeň byla zvyklá získávat trofeje a už je na čase zase nějakou vybojovat, říká Beauguel

Plzeň byla zvyklá získávat trofeje a už je na čase zase nějakou vybojovat, říká Beauguel
OBSAHUJE OHLASY

Ve středu 28.4. se rozhodne o prvním finalistovi MOL Cupu. Plzeň v domácí Doosan Aréně přivítá Teplice. „Jsem motivovaný. Měl jsem možnost vyhrát MOL Cup se Zlínem, takže vím, že to je speciální. Člověk cítí tlak, ale v dobrém slova smyslu, prostě spíše nadšení. Všichni víme, co musíme udělat, abychom se dostali do finále,“ neskrývá emoce plzeňský útočník Jean-David Beauguel.

Případné vítězství v MOL Cupu zaručuje místo ve 3. předkole EL. „To je velká motivace. Navíc Plzeň byla zvyklá získávat trofeje a je na čase zase nějakou vybojovat. Další krok k tomu ale musíme udělat ve středu, kdy se chceme probojovat do finále MOL Cupu. Jen je škoda, že u toho nebudou moci být fanoušci, už nám strašně chybí. Navíc, když vidíte, jak v některých zemích už se vrací. Ale neuděláme s tím nic,“ uvedl pro klubový web francouzský střelec.

Proti Teplicím Viktoria hrála před týdnem v rámci Fortuna ligy a vyhrála 1:0. „Nebyl to moc dobrý fotbal, hřiště nebylo zrovna ideální na naši hru. Doufám, že doma to bude jiné, ne tolik soubojové,“ přál by si nejlepší plzeňský kanonýr v aktuální sezoně.

„Věřím, že domácí prostředí bude naše výhoda. Naposledy jsme v Doosan Areně prohráli s Libercem, jsme tu silní. Je tu lepší hřiště, můžeme hrát naši hru, cítím se zde prostě dobře. Musíme vyhrát a postoupit do finále,“ povzbuzuje před duelem Beauguel.

Utkání vysílá od 17:00 v přímém přenosu ČT sport.

V Olomouci nás po dlouhé době čeká zápas na kvalitní ploše, libuje si Trpišovský. S bilancí na Hané však moc spokojený není

Zdroj: fcviktoria.cz