V Olomouci nás po dlouhé době čeká zápas na kvalitní ploše, libuje si Trpišovský. S bilancí na Hané však moc spokojený není

V Olomouci nás po dlouhé době čeká zápas na kvalitní ploše, libuje si Trpišovský. S bilancí na Hané však moc spokojený není
OBSAHUJE VIDEO

Svěřenci trenéra Jindřicha Trpišovského se ve středu dvě hodiny po poledni utkají na Hané s domácí Sigmou Olomouc o postup do semifinále MOL Cupu, kde na jednoho z nich čeká pražská Sparta.

„Je to čtvrtfinále poháru hrané na jeden zápas. My tam nejedeme s jiným cílem, než že to chceme zvládnout a postoupit,“ uvedl před duelem trenér Trpišovský pro klubový web slavia.cz.

Sešívaní si pochvalují kvalitní hrací plochu na Hané. „Co máme zprávy, nebo vidíme v televizi, tak nás po dlouhé době čeká venkovní zápas na kvalitní hrací ploše. Jedeme do prostředí, kde Slavia nemá v poslední době moc dobrou bilanci, musíme být obezřetní. Olomouc hraje v lize doma proti favorizovaným týmům velice dobře,“ konstatoval lodivod sešívaných.

Slavia vloni vypadla z domácího poháru už v osmifinále s Baníkem Ostrava, a tak by letos chtěla vystoupat na nejvyšší příčky a získat opět double.

Plzeň byla zvyklá získávat trofeje a už je na čase zase nějakou vybojovat, říká Beauguel

Zdroj: slavia.cz