Blažek: Když jsem přicházel do Sparty, tak jsme Slavii dávali taky pět gólů, teď se to otočilo. Hložek by měl s přestupem počkat

Blažek: Když jsem přicházel do Sparty, tak jsme Slavii dávali taky pět gólů, teď se to otočilo. Hložek by měl s přestupem počkat
OBSAHUJE OHLASY

Brankářská legenda Sparty Jaromír Blažek doufá, že Hložek ještě rok ve Spartě vydrží a že svěřenci Pavla Vrby skončí druzí a zajistí si evropské poháry.

Hložek by měl ještě rok na Letné vydržet. „Nevidím mu do hlavy. Za mě je pořád mladý, takže když zůstane ještě rok ve Spartě, tak mu to určitě neublíží,“ uvedl Blažek pro TV Nova, jehož slova nabídl web sport.tn.nova.cz.

„Navíc doufám, že Sparta získá druhé místo v lize a bude hrát na podzim poháry, kde by ta jeho cena ještě narostla, a navíc by získal ještě více herních zkušeností,“ dodal někdejší reprezentant.

Nynější Slavie mu připomíná éru, kdy přicházel do Sparty. „Slavii jsme tehdy dávali třeba pět gólů. Teď se to bohužel otočilo a Slavia je na koni a má lepší mužstvo i výsledky,“ vzpomínala osmačtyřicetiletá legenda Sparty.

„Sparta na to tak musí koukat smutně zpovzdálí. Každopádně budu jako každý sparťan doufat, že se to třeba zase otočí,“ líčil sedminásobný mistr české nejvyšší soutěže.

Exsparťan Kanga se prý jmenuje Kiaku-Kiaku Kiang, nenarodil se v Gabonu a je o 5 let starší, než se prezentuje...

Zdroj: sport.tn.nova.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.