Podcast: Konflikt v Bayernu a příchod Nagelsmanna. Kdo vyhraje Ligu mistrů a kam půjde Hložek?

Podcast: Konflikt v Bayernu a příchod Nagelsmanna. Kdo vyhraje Ligu mistrů a kam půjde Hložek?
ZAOSTŘENO NA OSTROVY

Konflikt v Bayernu, který vedl ke změně trenéra. Situaci bundesligového kolosu, semifinálové duely Ligy mistrů i blížící se závěr Premier League rozebírá nová epizoda fotbalového pořadu Kontrapresink.

V Bayernu se mění trenér, Hansiho Flicka střídá Julian Nagelsmann. Proč došlo ke konfliktu tolik úspěšného kouče se sportovním ředitelem a jak je možné, že se vedení klubu nepostavilo na stranu trenéra? A co Nagelsmann, naplní i v Mnichově pověst nejtalentovanějšího kouče nové generace? A jak hráči jako Neuer zvládnou, že je jejich šéf mladší než oni?

Trenéra bude hledat i Tottenham, který v neděli prohrál finále League Cupu. Proč byl zápas tak jednoznačný a bylo chybou vyhodit Joseho Mourinha před takto důležitým zápasem? Který z možných nástupců by byl pro Spurs nejvhodnější? A bude u toho ještě Harry Kane? 

Samozřejmě rozebíráme i semifinálové souboje Ligy mistrů. Zvládne Pep Guardiola přejít přes ambiciózní Paříž, nebo velký zápas jako obvykle překombinuje? Bude hlavní hvězdou v duelu Phil Foden a je lepší než Mason Mount?

Rozebíráme i další možnou destinaci Adama Hložka, červenou kartu v utkání West Ham - Chelsea či fantastickou formu Kelechiho Iheanacha. A odhadujeme, kdo nakonec skončí v top 4 a zajistí si tak Champions League. 

Fotbalový pořad Kontrapresink poslouchejte na Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts.