Opětovná zkouška důvěry? Chelsea by ráda znovu podepsala Lukakua a tasí konkrétní nabídku

Opětovná zkouška důvěry? Chelsea by ráda znovu podepsala Lukakua a tasí konkrétní nabídku

Opětovná zkouška důvěry na Stamford Bridge již za pár měsíců? Právě takový scénář by se mohl odehrát podle britského listu The Sun, který informoval své čtenáře o velkém zájmu londýnské Chelsea o belgického kanonýra Romela Lukakua. Opětovná proto, že před pár lety aktuálně hlavní palebná síla Interu Milán důvěru v kádru Blues prakticky nedostala.

Nerazzurri kráčí za titulem a s největší pravděpodobností sesadí z trůnu dlouhé roky vládnoucí Juventus. Kouč Antonio Conte může s jistotou ukázat za na Lukakua a označit ho za jednoho z klíčových hráčů týmu. Někdejší součástka Manchesteru United přišla z Old Trafford před dvěma lety a bez problémů navykla na italskou nejvyšší soutěž.

Lukaku se v této sezóně těší opět senzační formě. Napříč všemi soutěžemi stihl ve čtyřiceti zápasech zaznamenat 27 gólů, což z něj dělá ostře sledované zboží na hráčském trhu. Inter se jej nebude chtít zbavit dobrovolně, ale Blues se chystají učinit nabídku, kterou prý na San Siru nebudou moci odmítnout.

Podle listu The Sun leží na stole konkrétní nabídka ve výši 90 milionů liber, která by mohla Lukakua vrátit zpět na Stamford Bridge. Belgický legionář se zde objevil již téměř před deseti lety jako teenager, ale příliš důvěry si nevysloužil, což vedlo k přesunu do Evertonu. Blues ale věří, že by nyní mohl být velkým přínosem, navíc se hovoří o letním odchodu Abrahama a Girouda.

Podcast: Konflikt v Bayernu a příchod Nagelsmanna. Kdo vyhraje Ligu mistrů a kam půjde Hložek?

Zdroj: thesun.co.uk

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.