S novým koučem Pilným přišla změna, pro nás je to trošku něco jiného, přiznává Rada

S novým koučem Pilným přišla změna, pro nás je to trošku něco jiného, přiznává Rada

Dukla po příchodu kouče Bohuslava Pilného bodově pookřála a nový šéf dejvické lavičky má po čtyřech zápasech bilanci tří výher a jedné remízy, díky čemuž se tradiční značka z Julisky dostala na průběžnou pátou pozici.

Svůj podíl na tom má i šestatřicetiletá legenda klubu Filip Rada, jenž se po posledním vyloupení chrudimské půdy vrátil nejen k jednadvacátému druholigovému kolu. A co tedy syn jabloneckého trenéra Petra Rady, jehož tým se tento týden utká v městském derby s Viktorií Žižkov, na stránkách fkdukla.cz rozebíral?

O vydřených třech bodech proti Chrudimi...

"Vyhráli jsme a máme tři body, což byl cíl, se kterým jsme do Chrudimi přijeli. V tomto ohledu můžeme být spokojení, ale předvedená hra ve druhé půli určitě nebyla ideální. Na tom musíme zapracovat.“

O chycené penaltě nejlepšímu střelci FNL Mužíkovi...

"Jsem samozřejmě rád, že jsem pomohl týmu. Minimálně poloviční zásluhu na chycené penaltě má Aleš Majer (asistent trenéra), který mi poradil, na jakou stranu mám jít. Mužíka totiž dobře zná. Naštěstí to vyšlo."

O druhém čistém kontu z posledních čtyř vystoupení...

"Nerad hodnotím svůj výkon. Spíš bych poděkoval spoluhráčům, kteří makali a vyhrávali hlavičkové souboje. Chrudim má vepředu vysoké hráče a hodně nakopávala balony. Naštěstí jsme to zvládli."

O bodovém pookřání po změně hlavního trenéra...

"S novým koučem Bohuslavem Pilným přišla změna. Snažíme se hrát to, co po nás trenér chce, i když to často určitě není podle jeho představ. Pro nás je to taky trošku něco jiného, musíme si zvyknout na malinko jiný styl. Snad se budeme dál zlepšovat a sbírat body."

Zdroj: dukla.cz

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.