Návrat ztraceného syna? O Kúdelovu noční můru se údajně opět zajímá Artetův Arsenal

Návrat ztraceného syna? O Kúdelovu noční můru se údajně opět zajímá Artetův Arsenal

V souvislosti s pětadvacetiletým finským středopolařem Glenem Kamarou se v posledních týdnech informovalo zejména o údajném rasismu Ondřej Kúdely a jeho násilné odvetě vůči sešívanému stoperovi v útrobách Ibrox Stadium.

Na ostrovech se však aktuálně spekuluje také o možnosti, že by se mohl důležitý záložník skotského šampiona Glasgow Rangers, jehož trikot obléká od úvodu roku 2019, opět stěhovat do Anglie.

Zájem o reprezentanta Suomi, jehož hodnota je podle portálu transfermarkt.com 4,5 milionu eur, měl totiž projevit Arsenal, který nynějšího svěřence Stevena Gerrarda velmi dobře zná, neboť prošel jeho mládežnickou akademií.

Za áčko Kanonýrů si však rodák z Tampere s minulostí v Dundee, Colchesteru či Southendu United připsal pouhý jeden start v rámci Ligového poháru. Ty další by mohly teoreticky přijít před startem nové sezony 2021/2022.

Britskými kuloáry proběhlo údajné lákání na dlouhodobý pětiletý kontrakt, s tím, že by se finální cena ohledně jeho příchodu na Emirates Stadium pohybovala okolo 10 milionů eur.

Jezdci z Glasgow se však zatím nemusí případné ztráty až tak bát a záležet bude na jejich postoji. Kamara má totiž na současné adrese smlouvu až do 31. května 2023 a s vedením Rangers má navíc aktuálně jednat o nové pracovní dohodě, která by jeho pobyt v Glasgow ještě prodloužila.

Ronaldovi schází jeden gól, aby přepisoval dějiny. Co má na dosah tentokrát?

Zdroj: footballinsider247.com