Brzy volný Kliment má být zajímavý pro funkcionáře z Letné, Edenu, Doosan arény i Střelnice

Brzy volný Kliment má být zajímavý pro funkcionáře z Letné, Edenu, Doosan arény i Střelnice

Jan Kliment (27)se vracel ze zahraničí do Slovácka zejména z toho důvodu, aby restartoval uvadající kariéru a zatím si v Uherském Hradišti nevede vůbec špatně.

Ve třiadvaceti vystoupeních v základní sestavě nasázel 13 branek a navíc si připsal i tři gólové asistence.

I proto začal být bývalý reprezentant do jednadvaceti let s minulostí v Jihlavě či Banské Bystrici zajímavý i pro velké hráče tuzemské mapy.

Tím spíš, že mu na současné adrese, jejíž součástí je od ledna loňského roku, ale poměrně dlouho se dával dohromady po zranění, poslední červnový den vyprší smlouva a on bude k mání zadarmo.

Podle dřívějších spekulací po někdejším forvardovi Stuttgartu i Brondby Kodaň pokukují hned čtyři kluby ze špičky, z nichž nejde podceňovat ani jeden celek.

Konkrétně jde o Spartu, Slavii, Plzeň a Jablonec. O slavných pražských "S" se netřeba bavit, Viktoria má v rámci transferů tah na branku a dokáže se s hráči domluvit s předstihem a také Pelta rozhodně není špatný vyjednavač a na sever Čech v minulosti dokázal přivést nejedno velké jméno.

Myslíte, že prodlouží v Hradišti, nebo se odebere na Letnou, případně do Edenu? Nebo že by snad zvolil Doosan arénu, kde to až tolik nejde zkušenému Ondráškovi? A co Střelnice, kde v současnosti podle Petra Švancary operuje díky Doležalovi se Schranzem nejlepší útočná dvojice ligy?

Gebre Selassie: Pokud mě Slovan bude chtít, plácneme si. Nedovedu si představit, že bych v Česku někam dojížděl

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.