Juliš: Ve druhé půli z nás Masopust udělal blbce a už nebylo o co hrát, vůbec to nechápu, nemám slov

Juliš: Ve druhé půli z nás Masopust udělal blbce a už nebylo o co hrát, vůbec to nechápu, nemám slov
OBSAHUJE OHLASY

Podle sparťanského útočníka Lukáše Juliše se tým točí pořád v kruhu. „Prvních dvacet minut dobrých, pak dostaneme gól po chybě a je to,“ smutnil pro klubovou televizi na webu sparta.cz.

Juliš ocenil kvalitu soupeře. „Ta první půle mi nepřišla špatná, i v poločase jsem věřil, že s tím jde dělat. Ale oni už nám pak nedovolili nic, roztáhnou se, nahrávají si a už to byl zmar. Pak už jsme nic neměli,“ hodnotil utkání odchovanec Chrudimi.

Sám sparťanský útočník měl v první půli velkou příležitost. „Kúdela byl ode mne daleko, což mě trochu překvapilo, měl jsem to trochu pod nohou. Ale i tak stačilo nahrát k zadní tyči, ale bohužel, dal jsem to vedle,“ vyčítal si svou chybu. „Nedal jsem s nimi penaltu, teď jsem nedal tuhle šanci. Pak jsme měli i další, přišlo mi, že když dáme do půle gól, že by mohli znejistět. Ale ve druhé půli z nás Masopust udělal blbce a už nebylo o co hrát,“ pokračoval v hodnocení.

Sparta potřetí v řadě se Slávií doma prohrála 0:3. „Já z toho nemůžu, vůbec to nechápu. Nemám slov. Zažil jsem poslední vítězství nad nimi, oni ušli krok cesty, to je jasné. Ale pořád mi přijde, že v těch zápasech nejsou o tolik, my máme šance, jenže gól nedáme, kdybychom ho aspoň dali,“ těžko hledal slova šestadvacetiletý střelec.

Sparta ze začátku kousala, pomohl nám první gól, pak jsme se uklidnili, přiznal střelec Kuchta

Zdroj: sparta.cz