Holý bude nosit na dresu názvy alb Eda Sheerana, který se s Ipswichem domluvil na partnerství

Holý bude nosit na dresu názvy alb Eda Sheerana, který se s Ipswichem domluvil na partnerství

Ipswich Town, který je v aktuálním pořadí League One na deváté pozici, se od příštího soutěžního ročníku 2021/2022 dočká velmi zajímavého obchodního partnera.

S třetiligovým klubem ze Suffolku, který v minulosti dokázal jednou ovládnou i Premier League a v Championship triumfoval již třikrát, si totiž plácl na spolupráci známý britský interpret Ed Sheeran.

Ze stejné oblasti pocházející zpěvák klub finančně podpoří a na oplátky se začnou na dresech hráčů objevovat názvy jeho řadových alb (10 let starý debut nese název "+", druhá deska "×", třetí nosič "÷" a zatím poslední nahrávka dostala titulu "No.6 Collaborations Project").

"Klub je důležitou součástí místní komunity a já bych jim chtěl touto cestou vyjádřit mou podporu. Vždycky si užívám mé výlety do Portman Road a těším se zase zpátky, až bude umožněn návrat fanoušků do hlediště. S novými majiteli ze Spojených států čekají klub a fanoušky krásné časy," citoval web tn.nova.cz slova třicetileté hudební hvězdy.

Vedení tradičního celku, v jehož kádru již druhým rokem operuje i nejvyšší hráč na ostrovech Tomáše Holý (29), jenž je týmovou jedničkou, má z čerstvého partnerství velkou radost.

"Jsme nadšení, že Ed souhlasil stát se sponzorem na našem dresu. V posledních letech jsem s Edem spolupracoval na mnoha projektech a vždy jsem ho rád přivítal v Portman Road na spousta zápasech. Těšíme se na něj a na všechny ostatní fanoušky, až je uvidíme zpátky na stadionu," uzavřela na tn.nova.cz klubová ředitelka Rosie Richardson.

Ipswichi zbývá v této sezoně odehrát už jen jedno utkání - v neděli bude na Portman Road, kam se v normálních časech vměstná více než třicet tisíc fanoušků, čelit Fleetwoodu.

Komličenko v Moskvě sedí na lavičce až příliš často. Podle agenta nemůže být spokojen vůbec nikdo...

Zdroj: sport.tn.nova.cz