Skončí Guľa na lavičce Plzně? Fanoušci žádají jeho vyhazov. Přijímám plnou zodpovědnost, připouští kouč

Skončí Guľa na lavičce Plzně? Fanoušci žádají jeho vyhazov. Přijímám plnou zodpovědnost, připouští kouč
OBSAHUJE OHLASY

Plzeň překvapivě nezvládla doma duel proti předposlední Příbrami, když remizovala 3:3. Navíc přišla kvůli zranění o Beauguela, Limberského a Kopice.

Trenér Viktorie Plzeň Adrian Guľa se na návrat fanoušků těšil, jenže výkřiky ke konci první půle je moc nepotěšily. Fanoušci totiž skandovali: „Guľa ven!“

„Fandili i za stavu nula dva. Stalo se to, já jsem za to zodpovědný a musím to přijmout. Prohráli jsme na Slavii a prohrávali doma s Příbramí, to není na to, abychom si tu dávali „ťapáky“. Větší část fandila, věřila v obrat, který i přišel. Pak jsme to ale zahodili do koše v nastaveném čase,“ řekl pro idnes.cz slovenský trenér.

„Patnáct zápasů jsme neprohráli, ale na Slavii se ta dynamika celá otočila. Sami jsme si to způsobili v závěru minulého roku. Dnes jsme potřebovali vyhrát všichni. Není tedy důležité, jestli je to o mně nebo o někom jiném. Já jsem ale zodpovědný, tu plnou zodpovědnost přijímám,“ upozorňuje na úspěšnou šňůru pětačtyřicetiletý lodivod.

„Pro mě je podstatné, aby byla Plzeň silná, zvládla finále poháru i ligové zápasy. Měli jsme obrovskou šanci, abychom poskočili na čtvrté místo. Vždy když mužstvo může udělat rozdílový krok, tak nás to přibrzdí,“ dodal.

Zdroj: idnes.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.