Hanuš dokáže lapit neuvěřitelné věci, chválí Fukal a v souboji o stříbro favorizuje právě Jablonec

Hanuš dokáže lapit neuvěřitelné věci, chválí Fukal a v souboji o stříbro favorizuje právě Jablonec

Jedenáct ligových zápasů neporažený Jablonec stále drží druhé místo před Spartou (má zápas k dobru) a pokud by své místo udržel až do konce, byl by to velký úspěch, jenž by se na Letné těžce kousal.

Současnou jízdu zelenobílé družiny ze Střelnice si užívá i exreprezentant Milan Fukal, jenž v tamním prostředí působil v letech 1996 - 1999, respektive 2006 - 2008.

"Z Jablonce mám hroznou radost. Především útočníci nyní řádí. Slovenský reprezentant Ivan Schranz mojí pozornosti neunikl už v Budějovicích, jen jsem si říkal, kam půjde. Očekával jsem, že do finančně silnějšího klubu, než je Jablonec. Ale vyšlo to. Má na kontě už třináct gólů, Martin Doležal dvanáct, proti Teplicím zaznamenal hattrick, a to je právě ten rozdíl. Kdyby nebylo těchto dvou bombarďáků, pohyboval by se Jablonec okolo páté příčky a nikdo by ho neobdivoval," zaznělo v jeho komentáři pro aktualne.cz.

Opor je však na severu Čech více, nemluvě o práci zkušeného kouče Petra Rady, jenž ordinuje na tamní lavičce již od ledna 2018. Také proto by se podle jeho názoru mohla stříbrná pozice nakonec udělat...

"Nechci přehlížet ani ostatní hráče. Důležité góly střílí i stoper Vojta Kubista, pořád své si odvedou Tomáš Hübschman a Jakub Považanec, ve středu obrany se chytil Jaroslav Zelený, brankář Jan Hanuš dokáže lapit neuvěřitelné věci. Základem je pak výborná práce trenéra Petra Rady. Ale dva dvouciferní střelci, to je ta pravá nadstavba. Sparta by chtěla Jablonec odsunout z druhého místa, ale myslím, že zbývá málo zápasů, aby se jí to podařilo. Hodně záleží, jak dopadne dohrávka s Plzní," uzavřel na aktualne.cz někdejší stoper Hamburku i Borussie M'gladbach.

Zdroj: aktualne.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.