Tuchel o přestupových plánech Chelsea: Rozhodně zde nebudu opakovat chyby jako v PSG

Tuchel o přestupových plánech Chelsea: Rozhodně zde nebudu opakovat chyby jako v PSG

Aktuální ročník Premier League by chtěli na Stamford Bridge zakončit nejhůře na čtvrtém místě zaručujícím účast v Lize mistrů. V prestižní milionářské soutěži si to ještě Blues stihnou rozdat s Citizens o ušatý pohár. Ve hře je i trofej ve finále FA Cupu, kde v cestě stojí Leicester City. Zdá se, že léčba německým koučem Thomasem Tuchelem zabírá a mohlo by se blýskat na lepší časy.

Tuchel převzal trápícího se londýnského obra v polovině sezóny po odvolaném Franku Lampardovi. Zatím neměl příliš možností si vystavět svůj tým podle představ, proto se očekává, že v létě přijdou změny. Německý stratég se však nechal slyšet, že se poučil z předchozího angažmá v Paříži a nehodlá opakovat chyby.

„Přestupové období může být jiskrou u sudu se střelným prachem a může napáchat velké škody nejen mezi trenérem a vedením klubu, ale i hráči. Nechci opakovat to, co jsem zažil v PSG. V Chelsea jsme si vytvořili dobrou atmosféru, kterou bych nerad ničil,“ nechal se slyšet Tuchel v rozhovoru pro Sky Sports.

Sezónu bude moci hodnotit již za pár týdnů, kdy bude vědět, jestli jeho tým dokázal dosáhnout na některou ze dvou cenných trofejí. „Máme nějaké nápady, jak vylepšit tým. Nic ale nebude na sílu. Budeme o tom diskutovat až p o této sezóně, protože se nyní chceme soustředit na důležité zápasy, které nás čekají,“ dodal německý kouč.

Zdroj: skysports.com