Má Škriniar zaječí úmysly? Nabídky byly a budou, ale nikdy jsem je neposlouchal a nekomentoval, říká

Má Škriniar zaječí úmysly? Nabídky byly a budou, ale nikdy jsem je neposlouchal a nekomentoval, říká

Nabídek na přesun měl v posledních letech hned několik, ale rozhodl se zůstat loajální Interu Milán, což mu v této sezóně přineslo mistrovský titul. Nerazzurri sesadili z trůnu Juventus a s náskokem ovládli Serii A, což ještě umocní hlad po hvězdách tohoto kádru.

Kouč Antonio Conte má však v hlavě, že by se mohlo týmu podařit triumf i obhájit, proto bude v létě jen stěží naslouchat výprodeji.

Ztráty jsou velké po celém světě a pandemie koronaviru si bere svou daň. Italský tisk přispěchal se zprávou, že Inter shání 270 milionů eur pro příští sezónu, aby kromě pořizování nových tváří nemusel prodávat své opory. Jednou z nich je slovenský legionář Milan Škriniar.

Šestadvacetiletý obránce pomohl svému týmu k zisku vytoužené trofeje a nebrání se v této spolupráci pokračovat, ačkoliv kolem jeho jména dlouhodobě krouží zájemci ze Španělska a Anglie. Jeho samotného to nechává klidným a snaží se spekulace na jeho adresu nevnímat.

„Samozřejmě vím, že se o mé osobě mluví. Nabídky byly a budou, ale nikdy jsem je neposlouchal a nekomentoval. Po této sezóně se dá očekávat, že se zase něco objeví, ale jestli se ptáte, zda chci s Interem obhájit titul, tak vám odpovím, že samozřejmě ano,“ nechal se slyšet slovenský legionář.

Zdroj. sport.aktuality.sk

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.