Michalovce, Liberec a Sparta? Na Letné zaujal i slovenský reprezentant, který úřaduje pod Ještědem

Michalovce, Liberec a Sparta? Na Letné zaujal i slovenský reprezentant, který úřaduje pod Ještědem

Nyní šestadvacetiletý pravý bek Martin Koscelník zaujal na své liberecké misi natolik, že si vysloužil opakované pozvánky do slovenského národního mužstva, za nějž už nastoupil do čtyř mezinárodních utkání.

Jeho výkony by ho navíc mohly brzy vypudit i ze stadionu U Nisy. Zájem o jeho osobu totiž projevuje v současnosti druhý tým tabulky Sparta, která v Liberci - stejně jako konkurenční Slavia - sahá poměrně často.

Bývalý zadák Zemplínu Michalovce už je součástí libereckého dění od léta 2018, což znamená, že by se nové výzvě v podobě hlavního města v žádném případě bránit nemusel.

Protože ovšem prodlužoval kontrakt naposledy loni v září, současná smlouva ho k pojdeštědské značce váže až do 30. června 2023, z čehož jednoznačně plyne, že jen "za hubičku" k mání nebude.

Specializovaný server transfermarkt.com u něj uvádí tržní hodnotu 450 tisíc eur, což je suma, o které by se na Letné dalo uvažovat.

Koscelníka zastupuje nizozemská agentura (Sports Entertainment Group), v jejímž portfoliu jsou i Kasper Dolberg, Quincy Promes, Daley Blind, Kevin Strootman, Jasper Cillessen či Nikolas Špalek.

Bude se muset činit, když už je s letenským "S" vydatně spojován i Casper Højer z Aarhusu?

Vrátí se po šesti letech na Letnou? Sparta má mít na seznamu i libereckého šikulu Peška

Zdroj: Deník Sport

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.