Ščasný očekává zlepšení Viktorie: Jak znám Šádka i Bílka, budou se chtít vrátit do boje o nejvyšší příčky, kam Plzeň patří

Ščasný očekává zlepšení Viktorie: Jak znám Šádka i Bílka, budou se chtít vrátit do boje o nejvyšší příčky, kam Plzeň patří

Jedním z největších zklamání současného ročníku Fortuna:ligy je pro třiašedesátiletého odborníka Zdeňka Ščasného Viktoria Plzeň, která je kolo před koncem na páté pozici.

"Pro mne je v končící sezoně největším zklamáním, co se týká výsledků, herního projevu, kolísavé formy," citoval web sport.cz slova momentálně volného kouče, který je bez angažmá od roku 2019.

Ohledně západočeské značky z Doosan arény je však do budoucna pořád optimistou. "Uvidíme, co z ní Michal Bílek vykřeše. Už ve finále poháru podala Viktoria velmi dobrý výkon a potvrdila ho i teď proti Baníku," pronesl na sport.cz trenér se zkušenosti z Řecka i Maďarska.

Ve 34. kole hrají Limberský, Brabec a spol. na půdě poslední Opavy a ve Slezsku by měli potvrdit výsledkové i herní zlepšení z posledního měření sil proti Baníku Ostrava.

"Očekávám od ní výrazné zlepšení a uvidí se, jestli dokáže navázat na předchozí úspěšné ročníky, nebo půjde o trvalejší pokles. Myslím si, že potvrdí to první. Jak znám šéfa klubu pana Šádka i trenéra Bílka, budou se chtít vrátit do boje o nejvyšší příčky, kam Plzeň patří. Pomohlo by to i úrovni ligy," doplnil na sport.cz Ščasný, jenž trenérsky prošel Spartou, Źižkovem, Teplicemi, Boleslaví i Mostem.

Nový klub? Zimní nabídka ještě nebyla to pravé ořechové a tak brzy volný Houska zatím čeká...

Zdroj: sport.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.