Návrat do Chelsea se může odložit. O služby belgického křídla se překvapivě hlásí v Itálii

Návrat do Chelsea se může odložit. O služby belgického křídla se překvapivě hlásí v Itálii

Už několik týdnu se hojně hovoří o možném návratu belgického křídla na Stamford Bridge. Eden Hazard si představoval své působení v Realu Madrid úplně jinak, ale pravdou je, že ve španělské metropoli díru do světa neudělal. Vinou zranění a malého herního vytížení je označován za nepotřebného, ale nově se objevil i nový zájemce mimo toho z Londýna.

Napomoci jeho odchodu by měl i trofejový půst, který Bílý balet v této sezóně zaznamenal. Na San Bernabéu se dají v létě očekávat velké změny a podle celé řady médií by měl Hazard padnout za oběť získání potřebné sumy na lákání nových akvizic.

Četná zranění a výpadek formy mu na hráčském přestupovém trhu příliš nepomohou, ale i tak se zdá, že se o svou budoucnost obávat nemusí. Kromě Chelsea bylo jeho jméno skloňováno i s Manchesterem United či Juventusem. Z Apeninského poloostrova se nyní ozval další zájemce, který by mohl mnohé překvapit.

Římské AS v nové sezóně povede portugalský stratég José Mourinho, který by rád využil letního času k výraznému posílení kabiny. Real sice Hazarda před dvěma lety kupoval za 130 milionů liber, ale jeho cenovka šla výrazně dolů. Podle listu Deportes Cuatro se dokonce objevují zvěsti, že by madridský klub výrazně slevil z jeho ceny, pokud by ušetřil na úkor jeho platu, který týmovou pokladnici taktéž výrazně zatěžuje.

Zdroj: cuatro.com

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.