Dukla přejela Vyšehrad, ale Pilného neuspokojila: Výkon neodpovídal parametrům, které si představuji

Dukla přejela Vyšehrad, ale Pilného neuspokojila: Výkon neodpovídal parametrům, které si představuji
OBSAHUJE OHLASY

Dukla sice proti poslednímu Slavoji Vyšehrad, který vyhrál za celý ročník pouze jednou, přerušila čtyřzápasovou šňůru proher a poslední kolo druholigové sezony bezpečně zvládla (3:O), nicméně v kontextu celé sezony rozhodně nepřesvědčila.

Pro důkazy se nemusí chodit daleko - byť byla dejvická značka z Julisky mezi favority na postup do Fortuna:ligy, nakonec po šestadvaceti kolech finišovala až osmá, což se nečekalo.

I když se tedy o víkendu trefili Šebrle, Fábry či Hadaščok, kouč Bohuslav Pilný, jenž nedávno u kormidla vystřídal Romana Skuhravého v žádném případě spokojen nebyl. Poměr střel na bránu 6:4 také nevypovídal zrovna o tom, že by se hrálo jen na jednu branku...

"Výsledek je pozitivní, ale výkon zdaleka nebyl dobrý. Neodpovídal parametrům, které si představuji. Máme fáze, kdy hrajeme slušně a pak zase momenty, kdy nám to nejde, což nás stojí spoustu sil. Kvalitnější soupeř by nás při vší úctě k Vyšehradu potrestal," uvědomoval si šéf Rady, Ayaonga, Kozmy a spol.

"Po mém příchodu jsme začali dobře, pak to výkonnostně i výsledkově možná z důvodu sebeuspokojení šlo dolů. Chtěl jsem každopádně poznat všechny hráče, co v kádru máme, což se mi povedlo. Všichni až na jednoho tu šanci dostali. Výsledky už bohužel nebyly takové, jaké bychom si všichni přáli," smutnil na webu fkdukla.cz osmačtyřicetiletý odborník.

Na řadě jsou letní změny a podle všeho nebudou kosmetické. Už dva týdny zpět zaznělo z úst kouče následující: "Výkyvy ve výkonech nejsou náhoda. Myslím si, že mentalita týmu není v pořádku. Ukazuje se, kdo z hráčů by měl v týmu zůstat a kdo ne," zakončil stratég s minulostí v Hradci, Sokolově i na Žižkově.

Opustí Stínadla Řezníček? Skláři naopak lákají bývalé hráče Dortmundu, Salcburku a New Yorku Red Bulls

Zdroj: fkdukla.cz