Tipy na sázení: Turecko vs. Itálie

Tipy na sázení: Turecko vs. Itálie

Zápas Turecka s Itálií odstartuje letošní ročník mistrovství Evropy. Tyto dva týmy ve skupině A doplní ještě Švýcarsko a Wales. Jasným favoritem jsou Manciniho borci, avšak podceňovat Turky se nevyplácí.

urecko jako jeden z mála týmu před turnajem stihlo dokonce tři přáteláky. Po výhře 2:1 nad Ázerbájdžánem následovala bezbranková remíza s Guineou a na závěr výhra 2:0 nad Moldavskem již v plné sestavě.

Itálie bude favoritem skupiny A. Na turnaj se výborně naladila, vyhrála oba přípravné zápasy a ani jednou neinkasovala. Nejprve rozdrtila San Marino 7:0, v generálce dala České republice čtyřku.

V útoku Turků bude řádit Burak Yilmaz, autor šestnácti gólů a pěti asistencí v dresu Lille. Výbornou sezónu má za sebou i záložník Okay Yokuslu, obránce Caglar Syoncu či ofenzivní univerzál Hakan Calhanoglu.

Oporou Italů je Lorenzo Insigne, křídelník Neapole dal letos v lize osmnáct gólů a sedmkrát asistoval. Podobně na tom byl Ciro Immobile z Lazia Řím, ten se může chlubit bilancí 20+7.

Turci doposud jeli na čtyři mistrovství Evropy, přičemž pokaždé prohráli svůj úvodní zápas. Tuto sérii se v pátek pokusí ukončit.

To Italové jsou na Euru i mistrovstvích světa dlouhodobě úspěšní a na letní turnaj jedou v neuvěřitelné formě. Gól nedostali již sedm zápasů, všechny navíc vyhráli.

Vzhledem k dobré formě Itálie a především její obrany si myslíme, že zápas vyhraje a zároveň padnou maximálně čtyři góly.

Tip na sázení l Itálie vyhraje a padnou minimálně čtyři góly v kurzu 1,63 u Tipsportu

EURO 2021 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.