Tipy na sázení: Dánsko vs. Finsko

Tipy na sázení: Dánsko vs. Finsko

V sobotu odehraje svůj první zápas na mistrovství Evropy jeden ze skrytých favoritů Dánsko. Utká se s Finskem, největším outsiderem skupiny. Kdo vyhraje?

Dánsko má za sebou úspěšnou přípravu na turnaj. Nejprve remizovalo s Německem 1:1, v generálce porazilo díky gólům Martina Braithwaitea a Andrease Corneliuse Bosnu a Hergegovinu 2:0.

To Finsko se na šampionát nenaladilo ideálně. Nejdříve v přestřelce nestačilo na Švýcary (2:3), pak v derby se Švédskem nedalo ani gól a prohrálo 0:2 a v generálce potupně prohrálo s Estonskem 0:1.

Ofenzivní oporou Dánska je Yussuf Poulsen, útočník Lipska měl letos prsty v sedmnácti gólech (11+6). Dobrou sezónu má za sebou i Christian Eriksen nebo Andreas Christensen.

Finsko všechno cpe na Teemu Pukkiho a není se čemu divit, vždyť letos stihl nastřílet šestadvacet gólů a čtyřikrát asistoval. Hvězdou týmu je i Glen Kamara či Lukas Hradecký.

Že jsou Dánové jedním z černých koní turnaje, jasně potvrzuje i fakt, že z posledních dvanácti zápasu prohráli jen jednou (9-2-1).
To Finové jsou na tom obráceně, naposledy vyhráli v listopadu (0-2-4) a rozhodně nejsou ve výsledkové pohodě.
Vzhledem k formě celého týmu a kvalitě obrany Dánska si myslím, že zápas vyhraje s čistým kontem.

Tip na sázení l Dánsko vyhraje s čistým kontem v kurzu 1,98 u Tipsportu

EURO 2021 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.