Podcast: Hvězdný Vaclík a zlatá výhra nad Skotskem. Řekl si Schick o přestup? A kdo zahrál mizerně?

Podcast: Hvězdný Vaclík a zlatá výhra nad Skotskem. Řekl si Schick o přestup? A kdo zahrál mizerně?

Skvělé výkony některých individualit, ale také slabší představení jiných hráčů. Co znamená výhra nad Skoty pro další vývoj ve skupině? Řekli si Tomáš Vaclík a Patrik Schick o nové angažmá? A měl by trenér Šilhavý v sestavě něco měnit? Poslechněte si v podcastu.

Velice důležité vítězství. Češi vstup do mistrovství Evropy zvládli, v Glasgow zapsali první tři body a mohou stále myslet na postup do osmifinále. Co bylo v zápase se Skoty klíčem k úspěchu? A byl český triumf zasloužený, nebo spíše se štěstím?

Mezi individuálními výkony zářily především dva. V brance se skvěl Tomáš Vaclík. Umlčel kritiky? A řekl si skvělým představením o snové nové angažmá? Na druhém konci hřiště pro změnu zářil Patrik Schick. Jde o forvarda z Bundesligu o jeho klíčový zápas v reprezentaci? A může si myslet na přestup z Bayeru Leverkusen výše?

Ne všichni hráči ale předvedli své maximum. Kdo proti Skotům hrál mizerně? A měli by čeští trenéři některé fotbalisty na příští zápas vyměnit? Jak se vedli stoperům, kteří se před turnaje řešili nejvíce? Vše o prvním českém zápase v nové epizodě Kontrapresinku.

Fotbalový pořad Kontrapresink poslouchejte na Spotify, Apple Podcasts a Google Podcasts.

EURO 2021 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.