Pískání a bučení na Moratu? Vyrovnat se s tím vyžaduje obrovskou osobní sílu, říká Luis Enrique

Pískání a bučení na Moratu? Vyrovnat se s tím vyžaduje obrovskou osobní sílu, říká Luis Enrique
OBSAHUJE OHLASY

Možná nám dáte za pravdu, že závěrečný duel pondělního programu Španělsko - Švédsko nenabídl podívanou, o které by se mělo básnit i dlouhé týdny po skončení světového šampionátu.

S kritikou se musel vypořádat i španělský forvard Álvaro Morata, na nějž se na sevillském stadionu La Cartuja při střídání v 66. minutě bučelo i pískalo...

Na stejném místě se přitom Španělé utkají ještě s Polskem a Slovenskem a velmi pravděpodobně u toho opět bude i forvard Juventusu, který dříve prošel také Chelsea, Atlétikem a Realem Madrid.

"Přál bych si, aby fanoušci nepískali, nebyli nervózní. Máme ještě dva zápasy a můžou nám pomoct," uvedl idnes.cz citovaný pravý bek Marcos Llorente.

Za vyjádřením nelibosti vůči útočníkovi číslo 1 nestálo nic jiného, než neproměněné šance. "Vyrovnat se s tím vyžaduje obrovskou osobní sílu. Byl bych mnohem raději, kdyby mu fanoušci za odvedenou práci zatleskali," citoval server idnes.cz slova hlavního trenéra Luise Enriqueho.

Domácí se proti skandinávskému výběru dostali k pěti střelám na branku, zbylých osm pokusů mířilo vedle. "Hráli jsme s týmem, co se rozhodl jen bránit a všechny naděje vložil do dlouhých nákopů. Remíza není dobrý výsledek. Mrzí mě to kvůli hráčům i fanouškům, protože jsme měli vyhrát. Naším úkolem je vytvářet si šance. Ty jsme nedali," krčil rameny jednapadesátiletý kouč s minulostí v Barceloně, Celtě Vigo i AS Řím.

Podcast: Hvězdný Vaclík a zlatá výhra nad Skotskem. Řekl si Schick o přestup? A kdo zahrál mizerně?

Zdroj: idnes.cz

 

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.