Tipy na sázení: Turecko vs. Wales

Tipy na sázení: Turecko vs. Wales

Turecko se v zápase s Walesem pokusí odčinit páteční prohru s Itálií. Oba týmy by rády vyhrály, Turecku by tři body daly naději na postup, Wales už by měl dokonce osmifinále jisté. Kdo si povede lépe?

Turecko hrálo hned úvodní zápas šampionátu. V něm vůbec nestačilo na Itálii, od které dostalo tři góly a samo žádný nedalo. Pokud tedy chce postoupit, musí buď Wales nebo Švýcarsko porazit.

Wales je po prvním kole poměrně spokojen. Remízu 1:1 se Švýcarskem vzhledem k vývoji zápasu bere a pokud by Turecko porazil, už by měl jistý postup mezi nejlepších šestnáct týmů turnaje.

V útoku Turecka bude řádit Burak Yilmaz, autor šestnácti gólů a pěti asistencí v dresu francouzského Lille. Dobrou sezónu má za sebou i záložník Okay Yokuslu, obránce Caglar Soyuncu či univerzál Hakan Calhanoglu.

Wales se spoléhá na Garetha Balea, jenž měl dobrou druhou půlku sezóny v Tottenhamu. Dobrý výkon předvedl v prvním utkání i Daniel James, hbitý křídelník Manchesteru United.

Turci si zápasy s Walesem užívají, neprohráli s ním již přes čtyřicet let, konkrétně naposledy roku 1981.

V zápasech Walesu padá málo gólu. Od začátku roku 2019 padly v 76 procentech případů maximálně dva góly.

Vzhledem k tomu, že Wales hraje ve většině zápasů na poločasovou remízu a taky s ohledem na to, že se nemusí hnát za výhrou, si myslím, že se do kabin půjde za nerozhodného stavu.

Tip na sázení l Výsledek 1. poločasu – remíza v kurzu 1.96 u Tipsportu

EURO 2021 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.