Hlavatý je sebevědomější než dříve: Budu se snažit přesvědčit trenéry, že na to mám a můžu v Plzni zůstat

Hlavatý je sebevědomější než dříve:  Budu se snažit přesvědčit trenéry, že na to mám a můžu v Plzni zůstat

Autor jedné prvoligové a čtrnácti druholigových branek Michal Hlavatý měl během krátké dovolené svatbu a před opětovným nástupem v západočeské Doosan aréně, do níž se vrátil po dlouhodobém hostování v Sokolově a Pardubicích, také s fyzioterapeuty doléčil šrámy z předešlého ročníku.

Co vše mu dalo působení na jiných adresách? "Cenné zkušenosti. Jak v Sokolově, tak v Pardubicích. Pokaždé to bylo o něčem jiném. V Sokolově jsme spíše hráli v nižší části tabulky a člověk byl neustále pod velkým tlakem, což je cenné si vyzkoušet. V Pardubicích jsme hráli nahoře a dařilo se nám jak v druhé, tak v první lize. Člověk nabral sebevědomí a zvyknul si lépe na dospělý fotbal," ozřejmil v interview pro web fcviktoria.cz nový svěřenec kouče Michala Bílka.

S Viktorí se zapojí do přípravy již potřetí. "Určitě už jsem sebevědomější než v těch předchozích případech. Chtěl bych se udržet v týmu. Budu naplno makat každý den," slíbil fanouškům bývalý mládežnický reprezentant Česka.

Motivaci zůstat ve Štruncových sadech natrvalo má velkou. "Jednoznačně. Konkurence je zde obrovská, ale budu se snažit přesvědčit trenéry, že na to mám a můžu zde zůstat. Chci ukázat, že mám Viktorce co dát a že jí mohu pomoci," uzavřel na stránkách fcviktoria.cz třiadvacetiletý fotbalista.

Michal Bílek si ho bude moci poprvé proklepnout již 26. června v přípravném souboji proti Spartaku Trnava.

Opava mává 12 hráčům. Slezsko opouští nejen Hellebrand, Kulhánek či Smola, ale i Dedič a další...

Zdroj: fcviktoria.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.