„Jestli jsou černobílé vlasy předzvěstí budoucnosti? Tuhle otázku jsem očekával. Momentálně v mojí hlavě žádná budoucnost není, jsme na šampionátu a jak jste si mohli všimnout, vlasy měním často,“ smál se Pogba otázce Sky Sports Italia.
Možná se však až o takovou ránu vedle nejednalo. Pogba je totiž údajně v Manchesteru United dlouhodobě nespokojený a spekulaci o jeho možném odchodu do Juventusu přinesla britská média již v březnu tohoto roku.
Do United přišel Pogba právě z Juventusu v roce 2016, po domácím Euru, kde Francie došla až do finále, kde však podlehla podceňovanému Portugalsku. Přestupová částka tehdy dosáhla 105 milionů eur, což z Pogby udělalo na rok nejdražšího hráče všech dob. V létě 2017 ho však svým přestupem z Barcelony do PSG za neuvěřitelných 222 milionů eur překonal Brazilec Neymar.
Pogba je na letošním Euru jedním z tahounů Francie, která má v zádech titul na Mistrovství světa 2018 a velkou touhu celý turnaj vyhrát. Evropský šampionát Francouzi naposledy opanovali v roce 2000.