Barva vlasů jako předzvěst dalšího angažmá? Pogba se tomu směje

Barva vlasů jako předzvěst dalšího angažmá? Pogba se tomu směje

Bývalý nejdražší fotbalista světa Paul Pogba si před probíhajícím Eurem nabarvil vlasy, které jsou momentálně černé a bílé. To vyvolalo u fanoušků i médií okamžitě vlnu spekulací, že to je předzvěst jeho návratu do Juventusu Turín, o kterém se na jaře spekulovalo i bez ohledu na vlasy Pogby. Pogba byl s touto otázkou konfrontován novináři ze Sky Sports Italia.

„Jestli jsou černobílé vlasy předzvěstí budoucnosti? Tuhle otázku jsem očekával. Momentálně v mojí hlavě žádná budoucnost není, jsme na šampionátu a jak jste si mohli všimnout, vlasy měním často,“ smál se Pogba otázce Sky Sports Italia.

Možná se však až o takovou ránu vedle nejednalo. Pogba je totiž údajně v Manchesteru United dlouhodobě nespokojený a spekulaci o jeho možném odchodu do Juventusu přinesla britská média již v březnu tohoto roku.

Do United přišel Pogba právě z Juventusu v roce 2016, po domácím Euru, kde Francie došla až do finále, kde však podlehla podceňovanému Portugalsku. Přestupová částka tehdy dosáhla 105 milionů eur, což z Pogby udělalo na rok nejdražšího hráče všech dob. V létě 2017 ho však svým přestupem z Barcelony do PSG za neuvěřitelných 222 milionů eur překonal Brazilec Neymar.

Pogba je na letošním Euru jedním z tahounů Francie, která má v zádech titul na Mistrovství světa 2018 a velkou touhu celý turnaj vyhrát. Evropský šampionát Francouzi naposledy opanovali v roce 2000.

EURO 2021 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.