Agent Kolář přiznal, že se ho nějaké kluby ptají na spokojené slávisty Holeše i Ševčíka...

Agent Kolář přiznal, že se ho nějaké kluby ptají na spokojené slávisty Holeše i Ševčíka...

Agent Viktor Kolář ze Sport Investu má na právě probíhajícím evropském šampionátu několik klientů. Do jeho stáje totiž patří krajní bek Pavel Kadeřábek i záložníci Tomáš Holeš a Petr Ševčík.

Hrozí u některého z nich brzký přesun do zahraničí, nebo ne? "Pavel Kadeřábek má stabilní pozici v Hoffenheimu, ale v reprezentaci bohužel nehraje, takže v jeho případě to asi není téma. U Petra s Tomášem platí, že kdyby pravidelně hráli a dařilo se jim, tak by se určitě zájem navýšil. Tady se ale bavíme o základní sestavě, když hráč naskočí na menší část zápasu, tak se nedá čekat, že by díky tomu zásadně vyskočil na žebříčku potenciálních zájemců," vysvětlil manažer na stránkách ČT Sport.

Zájemci - zejména o sešívaný tandem z Edenu - by se našli. "Zájemci jsou, ale nemůžu je konkretizovat. Ševčík i Holeš jsou spokojení ve Slavii, kde mají smlouvy, hrají poháry, skvělý trenérský tým, takže jim nic nechybí. Slavia s oběma počítá i nadále, takže i když se nás na oba nějaké kluby ptají, momentálně nic aktivně neřešíme," přidal na serveru ceskatelevize.cz Kolář.

V jeho portfoliu je mimochodem i jejich vršovický spoluhráč Ondřej Kolář, který na turnaji chybí a Jaroslav Tvrdík na jeho konto nedávno prohlásil, že by ho rád na Sinobo Stadium udržel ještě alespoň půl roku. "Neřekl bych, že Ondrova neúčast na Euru sníží zájem, spíš zůstane stejný. Stejné to bude s cenou, o které má Slavia jasnou představu. Ale kdyby jel a chytal, tak by se zájem ještě o něco navýšil," přiznal hráčský zástupce.

Devětadvacetiletý Kadeřábek ještě na turnaji nenastoupil, proti Nizozemsku v Budapešti by však vzhledem ke karetnímu trestu Bořila mohl. Záležet bude na tom, zda se Šilhavý nakonec nerozhodne pro Matějů. O rok mladší Holeš zasáhl do všech tří duelů ve skupině a dohromady odehrál 170 minut čistého času. Sedmadvacetiletý Ševčík šel do akce také třikrát, ale vždy jako náhradník a zatím strávil na plochcáh 63 minut čistého času.

Sparta vyjednává s Malatyasporem o Tettehovi. Kolik milionů korun létá vzduchem?

Zdroj: ceskatelevize.cz