Kapitán se zranil! Darida je v péči fyzioterapeutů

Kapitán se zranil! Darida je v péči fyzioterapeutů
AKTUALIZOVÁNO

Hodně nepříjemnou starost řeší trenér fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý před nedělním osmifinálovým duelem s Nizozemskem. Podle oficiálního Twitteru České fotbalové reprezentace se totiž na pátečním tréninku zranil kapitán Vladimír Darida.

„Vladimír Darida se zranil na včerejším tréninku a z toho důvodu chybí na dnešním oficiálním tréninku. Je v péči lékařů a fyzioterapeutů. O jeho zítřejším startu v zápasu se teprve rozhodne,“ píše se na Twitteru národního týmu.

Lodivod reprezentace Jaroslav Šilhavý tak musí přemýšlet nad další nepříjemnou situaci v základní sestavě. V úterním nevydařeném zápase s Anglií se totiž vykartoval levý obránce Jan Bořil. "Nevím, uvidíme zítra před zápasem, jak se bude cítit a jestli bude moci nastoupit," uvedl kouč reprezentace Jaroslav Šilhavý pro Českou televizi.

Realizační tým fotbalové reprezentace musel řešit už jednu komplikaci během sobotního dopoledne. Právě tou dobou měl český "nároďák" odcestovat letadlem směr Budapešť. Kvůli technickým problémům byl však odlet fotbalistů odložen. Problémy s cestováním provázejí fotbalovou reprezentaci prakticky po celé mistorvství Evropy. Kvůli koronavirovým opatřením ve Skotku museli funkcionáři již před začátkem šampionátu zrušit plánovaný kemp v Edinburghu a na zápasy tak létá mužstvo z Prahy těsně před zápasy.

Zdroj: Twitter české fotbalové reprezentace