Galásek poprvé viděl svůj Baník: Mužstvo je dobře namixované, jsou tam starší zkušení s mladými

Galásek poprvé viděl svůj Baník: Mužstvo je dobře namixované, jsou tam starší zkušení s mladými
OBSAHUJE VIDEO

Realizační tým Baníku je konečně kompletní. K Ondřej Smetanovi a Janu Baránkovi se na Bazalech po povinnostech na Euru připojil také reprezentační asistent Tomáš Galásek.

"Dal jsem si pár dnů volna a rozhodl jsem se, že přijedu na utkání s Líšní a alespoň se pozdravím s klukama. Ale samozřejmě, že se všemi se více poznám až během klasického tréninkového týdne na Bazalech," ozřejmil na webu fcb.cz odborník s devětašedesáti starty za Česko.

I když se první poloviny letní přípravy neúčastnil, za žádný velký handicap to nepovažuje. "Samozřejmě to je trošku složitější, ale máme ještě dva týdny do prvního zápasu. Myslím, že s adaptací nebude žádný problém," pokračoval někdejší středopolař Tilburgu, Ajaxu, Norimberku či M'gladbachu.

Své nové svěřence viděl poprvé v akci o víkendu proti Líšni a byl svědkem výhry 2:0. "Myslím, že to mužstvo je dobře namixované. Jsou tam starší zkušení s mladými, myslím, že je na čem stavět a pracovat. Zanechalo to na mě velmi dobrý dojem," zakončil na fcb.cz osmačtyřicetiletý exreprezentant.

Ševcům se po měsících nejistoty vrací do kádru Conde, na zlínské Letné pokračuje i Čanturišvili

Zdroj: fcb.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.