Chyběla mi trochu kabina a tréninky, přiznal po návratu do Slavie Musa. Co jeho budoucnost?

Chyběla mi trochu kabina a tréninky, přiznal po návratu do Slavie Musa. Co jeho budoucnost?
OBSAHUJE VIDEO

Chorvatský Petar Musa nebyl součástí slávistického dění zhruba šest měsíců a to kvůli hostování v Unionu Berlín, za který šel v bundeslize do akce dvanáctkrát. 

I třiadvacetiletý rodák ze Záhřebu je podepsán pod sedmou příčkou, která jeho bývalému celku zajistila Konferenční ligu. "Překvapili jsme všechny v Německu i sami sebe. Myslím si ale, že jsme si to zasloužili, hráli jsme fakt skvěle a skončili na sedmém místě, což je pro takový klub velký úspěch," zaznělo z úst Musy.

Jak ho půlrok v Německu lidsky i sportovně posunul? "Byla to velká zkušenost v obou zmíněných směrech. A myslím si, že mi hodně pomůže do mé budoucí kariéry. Hraje se tam trochu jiný fotbal, náročnější. Myslím si ale, že jsem si zvykl dost rychle a jako člověk se také naučil řadu nových věcí," podotkl na slavia.cz kolega Olayinky, Simy, Provoda a spol..

Nyní už ovšem opět absolvuje tréninkové dávky Jindřicha Trpišovského, právě teď v rakouském Aigenu. Stýskalo se mu po vršovickém "S", nebo ne? "Ano. Moc jsem se zpátky těšil, chyběla mi trochu kabina a tréninky. Teď jsem zpět tady a jsem spokojený. Každý den makáme dva tréninky. Je to hodně těžké, ale musíme se dobře připravit na náročnou sezonu," vyprávěl v rozhovoru pro klubový web bývalý hráč Liberce i Viktorie Žižkov.

Co nejbližší budoucnost? Nelákalo by ho další vystřelení ze sešívaného hnízda? "Je to otevřené, tak uvidíme," uzavřel na slavia.cz Musa, jenž má v Edenu platný kontrakt do 30. června 2024.

Kuchta na zkušenou do Championship? První nabídka Stoke City prý až tak atraktivní nebyla...

Zdroj: slavia.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.