Žižkov začal spolupracovat s egyptským obrem Al Ahly a kouč Oulehla už vítá tři nové posily...

Žižkov začal spolupracovat s egyptským obrem Al Ahly a kouč Oulehla už vítá tři nové posily...

Druholigová Viktoria Žižkov, která nedávno udolala FK Přepeře a v sobotu odpoledne se v rámci generálky na FNL pokusí v Lokotrans aréně překvapit posílenou Mladou Boleslav, tento týden oznámila velmi zajímavé partnerství.

Tradiční pražská značka totiž začala úzce spolupracovat s egyptským velkoklubem Al-Ahly SC, který má na kontě jednačtyřicet mistrovských titulů a o víkendu ho čeká finále Ligy mistrů CAF. V aktuální tabulce egyptské Premier League se jedenáct duelů v řadě neporažené Al Ahly nalézá na druhé pozici za vedoucím Zamalekem.

A první ovoce již na Žižkově sklízejí. Kouči Davidu Oulehlovi se totiž po absolvování lékařských prohlídek hlásily z "africké Barcelony" hned tři nové posily do obrany, zálohy i útoku.

Konkrétně jde o Mida, Bissa a Fawzyho, s tím, že další hráči by je mohli následovat. "Spolupráce s Al-Ahly na hráčském poli bude dlouhodobá. A Viktorka bude participovat i na případném dalším přestupu," zaznělo na stránkách fkvz.cz.

"Pevně věřím, že spolupráce bude úspěšná a výhodná pro oba kluby. Velký dík zaslouží pan Feras Ali, který celou akci manažersky zaštítil," citoval klubový web spolumajitele Viktorie Milana Richtera.

Exsparťan Fišl trochu doplatil na to, že Dukla chtěla změnit mužstvo a už je součástí Chrudimi

Zdroj: FK Viktoria Žižkov