Ondrášek debutoval za FCSB a pak ho veřejně sejmul prezident: Není to hráč pro nás, nedosahuje na naši úroveň

Ondrášek debutoval za FCSB a pak ho veřejně sejmul prezident: Není to hráč pro nás, nedosahuje na naši úroveň

Šestadvacetinásobný šampion rumunské Ligy I FCSB vstoupil do nového soutěžního ročníku bezgólovou remízou na půdě Botosani, což se nečekalo.

Premiéru v barvách rumunského giganta si odbyl i dvaatřicetiletý explzeňský forvard Zdeněk Ondrášek, jenž šel do akce na druhé dějství, když nahradil Razvana Oaidaa.

K výhře ovšem nepomohl ani on a po závěrečném hvizdu to pořádně schytal i od kontroverzního majitele Gigi Becaliho, jenž v minulosti proslul nejedním šokujícím tvrzením či činem.

Vlastník vítěze Ligy mistrů řekl v televizi následující: "Viděl jsem Ondráška 45 minut. Není to hráč pro náš tým, nedosahuje naší úrovně."

Evidentně vůbec nehleděl na to, že šlo o jeho první oficiální utkání v barvách FCSB a že šel do hry až jako střídající žolík.

Veřejně to propálil rumunský žurnalista Emanuel Rosu, jenž v minulosti pracoval pro Guardian, FourFourTwo či World Soccer.

"Tak arogance a namyšlenost Becaliho je tak nějak známá, navíc je to ještě hulvát. Buď posekal Becali sebe, sportovního ředitele, nebo skauting. Tipuji to první a ani si to neuvědomi," tweetoval v závěru pracovního týdne Jakub Podaný.

22. července čeká FCSB vstup do evropských pohárů proti Šachtaru Karagandy. Myslíte, že u toho bude i širší člen kádru české reprezentace, nebo ne? 

Glosa Honzy Rajnocha: Stoperská dvojice Hubník - Beneš mi typově připomíná italské duo Bonucci - Chiellini