Řezníček si znovu zahraje se Zavadilem! Už jsem v to ani nedoufal, říká posila Zbrojovky

Řezníček si znovu zahraje se Zavadilem! Už jsem v to ani nedoufal, říká posila Zbrojovky
OBSAHUJE VIDEO

Už je to definitivní! V boji o návrat do první ligy pomůže fotbalistům brněnské Zbrojovky i důrazný útočník Jakub Řezníček, jenž s Moravany podepsal v pátek smlouvu. V druhé nejvyšší české soutěži to pro něj bude premiéra, naposledy oblékal dres Teplic.

Ondřej Pachlopník je v Plzni, Antonín Růsek zase v Olomouci. Přesto se zdá, že by palebná síla Zbrojovky měla být zachována i po sestupu do druhé české ligy.

Postarat by se o to měl i ofenzivní šutér Jakub Řezníček, který v pátek podepsal s Brnem roční kontrakt. S mužstvem už však trénoval dva týdny. 

"Jdu do známého prostředí, v němž se změnilo jen pár kluků, jinak je tu všechno stejné," lebedí si v rozhovoru pro klubovou televizi třiatřicetiletý Řezníček, který se tak znovu sejde v jednom dresu se svým nerozlučným parťákem Pavlem Zavadilem."Samozřejmě jsem hrozně rád, že tu Pavel je. Už jsem ani nedoufal, že bychom se ještě mohli někde potkat. Je to můj kamarád i mimo hřiště a jsem nadšený, že budeme hrát opět spolu," prohlásil Řezníček, který druhou českou ligu ještě nikdy nehrál.

"Sám jsem na to zvědavý. Úplně nevím, co mě čeká, ale to poznáme během pár kol. Určitě si na tu soutěž zvyknu," slibuje pohotový útočník, od něhož se čekají hlavně góly.

"Ale když je dá někdo jiný a vyhraje se, bude to i tak dobré," říká Řezníček s tím, že hlavním cílem je samozřejmě postup Zbrojovky zpátky mezi českou ligovou elitu.

Člen Klubu legend Řezníček odehrál v nejvyšší české lize celkem 301 utkání a vstřelil v nich 77 branek. Poslední dvě sezony nastupoval v Teplicích, které se v létě rozhodly s ním neprodloužit smlouvu.

Teplice konečně přivedly na Stínadla Krunerta: Jsem připravený, že si mě budou fanoušci spojovat s Králem

 Zdroj: fczbrno.cz