Odchod Varaneho najednou není problém. Real by k němu přihodil rád i přebytečné zboží do útoku

Odchod Varaneho najednou není problém. Real by k němu přihodil rád i přebytečné zboží do útoku

Španělský gigant chce v kabině učinit pořádnou čistku. Je to logické, neboť na přestupovém trhu pošilhává po tvářích, které vyjdou na pořádný balík. Dát sbohem některým současným akvizicím by přineslo nejen více místa v kabině, ale i potřebné finance, ze kterých by se mohly nákupy nových Galácticos realizovat.

Bílý balet to stále nevzdává s možností angažovat Kyliana Mbappého z PSG. Ačkoliv v Paříži nechtějí o jeho prodeji slyšet, španělský královský klub chce dát do kupy částku, kterou nebude možné odmítnout.

Ještě pár dní zpět se Real tvářil na uvolnění Raphaëla Varana negativně, ale podle britského listu již obrátil, pokud se dočká od Manchesteru United tučného odstupného. Francouzský obránce má na San Bernabéu smlouvu již jen na rok a Rudí ďáblové nechtějí čekat další sezonu, zatímco hráč se už nechal slyšet, že si klidně ještě chvíli počká, pokud mu chce současný chlebodárce dělat potíže.

Klubový prezident Florentino Pérez už ale kontaktoval vedení na Old Trafford, aby jim oznámil, že je nakloněn dohodě. Navíc by se nebránil také prodeji brazilského útočníka Viníciuse Júniora, kterého shledal v kádru za nepotřebného. Jednadvacetiletý mladík vykazuje velký potenciál, ale v Madridu se mu ho nepodařilo plně probudit.

Zdroj: mirror.co.uk

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.