Málokdy se povede přivést mládežnického reprezentanta za tak výhodných podmínek. Dukle se to podařilo

Málokdy se povede přivést mládežnického reprezentanta za tak výhodných podmínek. Dukle se to podařilo

Druholigová Dukla se v závěru tohoto týdne posílila o obránce z Mali. Na Julisce se až do roku 2024 upsal jednadvacetiletý zadák Arnaud Konan, jenž naposledy působil u našich jižních sousedů v Kitzbühlu.

"Konan k nám přišel po velmi nešťastném angažmá v Rakousku, kde ho nasměrovali do regionální ligy jeho předchozí agenti," připomněl sportovní ředitel dejvického celku Jan Staněk, jehož slova nabídl web fkdukla.cz.

Na testech uspěl, odehrál pár přípravných duelů za béčko a protože zaujal, šanci dostane i v prvním mužstvu "Nicméně u nás se ukázal ve velmi dobrém světle, a to nejen po fotbalové stránce, ale i jeho charakter se nám zamlouvá. Je velmi pracovitý a přirozeně do týmu jako cizinec zapadl," přidal funkcionář Dukly.

"Po prvních zápasech za B tým jsme byli přesvědčeni, že i v áčku může být přínosem a příprava to jen potvrdila. Věřím, že bude brzy v naší základní sestavě. Málokdy se povede přivést mládežnického reprezentanta za tak výhodných podmínek," mnul si ruce exjihlavský bafuňář, jehož slova nabídl web fkdukla.cz.

Za mužstvo z Prahy 6, které v generálce na nový ročník FNL vyzrálo na prvoligové Teplice, může debutovat již 24. červencový den proti Vyškovu, který je v soutěži nováčkem a domácí zápasy bude hrát v Drnovicích.

Řezníček: Slyšel jsem, že slavit postup je pro každého hráče zážitek. Je na čase to absolvovat v BrněZdroj: fkdukla.cz