Mám svůj soukromý střelecký cíl, chtěl bych dosáhnout na dvouciferné číslo, prozrazuje Poznar

Mám svůj soukromý střelecký cíl, chtěl bych dosáhnout na dvouciferné číslo, prozrazuje Poznar

Byť mají Ševci ve svém kádru také Fantiše nebo Jawa, hlavním ofenzivním tahounem by měl být nejzkušenější Tomáš Poznar, který je dlouhodobě nejlepším zlínským střelcem.

V posledních dvou ligových ročnících se bývalý hráč Vítkovic, Spartaku Trnava, Plzně i Baníku vždy zastavil na devíti trefách a tentokráte by své maximum navýšil.

A to tak, že by se nebránil ani ataku svého nejlepšího výkonu ze sezony 2014/2015, kdy byl Zlín ve druhé lize a on nastřílel 13 branek. "Mám svůj soukromý střelecký cíl. Chtěl bych dosáhnout na dvouciferné číslo," ozřejmil na sport.cz dvaatřicetiletý čahoun.

Exreprezentant s jedním mezinárodním startem proti Skotsku si pochvaluje nová tváře, které klub posílily z konkurenčního Baníku. I ty by mu mohly ke skórování pomoci...

"Filla, Hrubého i Reitera znám z působení v Baníku. Jsou to výborní fotbalisté a charakterově skvělí kluci. Věřím, že nám hodně pomohou. Loňská sezona se nám příliš nepovedla, ale už jsme ji hodili za hlavu. Ta, co přichází, bude z našeho pohledu rozhodně lepší," ukázal optimismus svěřenec kouče Jelínka, jenž je podle sázkových kanceláří z celého prvoligového peletonu druhým největším adeptem na brzké odvolání.

Slavia se připravuje na Kolářův odchod. Než odejde, chci se od něj naučit co nejvíc, hlásí Mandous

Zdroj: sport.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.