Tottenham loví v italských vodách. Okysličit sestavu by mohly dvě tváře ze Serie A

Tottenham loví v italských vodách. Okysličit sestavu by mohly dvě tváře ze Serie A

Londýnský Tottenham plánuje před novou sezonou vyzbrojit své stávající řady, aby mohl opět konkurovat ostrovním gigantům. Výpadek v minulém ročníku Premier League by měl pomoci napravit kouč Nuno Espírito Santo, který věří hráčům ze Serie A. Aktuálně krouží nad dvěma takovými, které by rád přivedl v co nejkratší době.

Spurs chtějí začít budovat nový kádr a přivést do svých řad nové perspektivní tváře. Santo se již nechal slyšet, že není s každým v kabině spokojený a rád by provedl pár změn směrem dovnitř i ven. Podle listu Calcio Mercato by mohl do defenzivy povolat anglického legionáře Milana Škriniara.

Šestadvacetiletý slovenský reprezentant má ještě dva roky platnou smlouvu na San Siru, kde v uplynulé sezoně vyhrál s Interem Milán titul. Přestože je jeho současný chlebodárce s jeho výkony spokojen, nebránil by se lukrativnímu prodeji.

Záložní řadu by pak mohl vyztužit Lorenzo Pellegrini, jemuž bude za rok končit smlouva v římském AS. Giallorossi již pětadvacetiletému hráči nabídli prodloužení, ale ve hře je také odchod na Ostrovy. Tottenham by jej rád zlákal, přestože má ve smlouvě výstupní klauzuli ve výši 30 milionů eur.

Zdroj: calciomercato.com

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.