Vrba: Nemám radost z gólu na konci utkání. Čeká nás zápas podzimu, musíme se dát dokupy

Vrba: Nemám radost z gólu na konci utkání. Čeká nás zápas podzimu, musíme se dát dokupy
OBSAHUJE OHLASY

Pavel Vrba byl i přes výhru Sparty v pozápasovém rozhovoru pro O2 TV Sport viditelně ustaraný, protože hra Sparty nebyla v úvodním ligovém zápase ideální a stála fotbalisty před klíčovým středečním zápasem v odvetě 2. předkola Ligy mistrů s Rapidem Vídeň mnoho sil.

„My jsme vlastně zaspali na začátku. Sigma hrála velice dobře, čekala na brejky a my jsme vlastně po naší standardce zaspali, špatně jsme ji zahráli a dostali jsme z brejku gól,“ vysvětlil do kamery Vrba, proč se zcela neraduje z povinné výhry svých svěřenců.

„Osobně si myslím, že to byl z obou stran zajímavý fotbal, nahoru-dolů. Obě dvě mužstva se snažila soupeře překonat hlavně v ofenzivě, a ne v defenzivě, takže si myslím, že pro diváka zajímavý fotbal,“ uvedl k samotnému fotbalu a dodal, že mu neudělal radost druhý olomoucký gól z konce utkání. „Samozřejmě mi ještě udělalo starost to, že jsme dostali gól ke konci utkání. A víte, jak to bývá. Vedete o dva góly, teoreticky minutu před koncem rozhodnuté utkání a najednou se klepete do 95. minuty, jak to dopadne,“ mračil se trenér Sparty do kamer.

„Radši bych byl, aby to takto divoké už nebylo, ale chtěl bych, aby to bylo vždycky s vítězstvím Sparty. Asi to není úplně to pravé ořechové, ale na druhou stranu, o to zajímavější pro diváky,“ dodal Vrba k gólově bohatému utkání. Tomu už teď leží v hlavě domácí odvetné utkání o Ligu mistrů s rakouským Rapidem. „Teď se musíme dát do středy dokupy. Sami moc dobře víme, že je to pro nás utkání podzimu,“ naznačil Vrba, co je pro letenský klub nyní stěžejní.

Bylo to od nás velmi netaktické, hodnotil olomoucký trenér Jílek sporný penaltový zákrok se Spartou

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.