Kuchta: Jsme nejlepší klub v Česku. Bojujeme o triko, abychom druhý zápas nebyli na tribuně

Kuchta: Jsme nejlepší klub v Česku. Bojujeme o triko, abychom druhý zápas nebyli na tribuně

Jeden ze dvou nejlepších střelců uplynulého ročníku Fortuna:ligy Jan Kuchta by se dal nazvat specialistou na Zlín. V posledních třech vystoupeních totiž zatížil konto Ševců hned pěti přesnými zásahy.

Je moravský klub s Procházkou, Poznarem, Fillem a spol. jeho oblíbeným protivníkem? "Chci pomáhat týmu v každém zápase, že moje góly vychází zrovna na Zlín, za to jsem rád, ale neberu ho jako svého oblíbeného soupeře. Jsou nepříjemní, po změně trenéra hrají kombinačně, nenakopávají moc balonů a pro nás to byl velmi těžký začátek sezony," přiznal bývalý forvard Teplic i Liberce, jehož vyjádření nabídly stránky slavia.cz.

Sám čtyřiadvacetiletý expres, jehož v právě probíhajícím transferovém okně podílila média např. do Spartaku Moskva, nebyl v utkání úplně ve hře. Lze za to pochválit obranu domácího výběru? "Ve hře jsem nebyl v podstatě vůbec. Měl jsem jedinou šanci, ze které jsem dal gól. Měli mě dobře pokrytého, stejně jako naše ostatní ofenzivní hráče. Jsme rádi, že jsme alespoň jednu šanci proměnili a vezeme si domů tři body," liboval si svěřenec Jindřicha Trpišovského, jehož celek za pár dní zamíří na teplická Stínadla.

I když sešívané "S" nastoupilo bez celé řady opor, nakonec se pravděpodobně projevila síla kádru a do hry šli hráči, kteří by na jiných adresách nepochybně figurovali v základu. "Jsme nejlepší klub v Česku, konkurence je a bude, reprezentanti měli volno, tenhle týden se k nám ale připojí a konkurence bude ještě větší. Bojujeme o triko, abychom druhý zápas nebyli na tribuně. Máme nahuštěný program, v pátek nás čekají Teplice, pak hned třetí předkolo Ligy mistrů, takže to bude velmi náročné a určitě se na hřišti protočíme," avizoval sešívaný odchovanec na oficiálních stránkách svého zaměstnavatele.

Proč nebyl Madsen ani na lavičce? Sešívaní potřebují od dánské posily jiná čísla i intenzitu...

Zdroj: slavia.cz