Kam s Griezmannem? Barceloně se stále nedaří francouzského útočníka prodat, proto má i další plán

Kam s Griezmannem? Barceloně se stále nedaří francouzského útočníka prodat, proto má i další plán

Katalánský velkoklub neustále pracuje na odchodu francouzského útočníka Antoine Griezmanna, jenže tomu se z týmu moc nechce. Pokud v klubu zůstane, bude si muset nechat snížit mzdu, jako ostatní hráči.

„Blaugranas“ mají stále stejný problém okolo platového limitu. Klub musí snížit výdaje na mzdy, například i prodejem hráčů. Stále vysoké platy pobírají hráči jako Coutinho a Griezmann a právě proto byli na přestupovém trhu označení jako dostupní.

Má to však jeden háček. Francouz by souhlasil s odchodem jen zpátky do Atlética Madrid. Z toho důvodu Barcelona chtěla s aktuálním španělským mistrem domluvit výměnu za Saúla. Ke smůle Katalánců, Atlético nechtělo za příchod Griezmanna nic doplácet.

Pokud tedy třicetiletý mistr světa z roku 2018 zůstane na Camp Nou, bude nucený ke snížení platu, jinak by v metropole Katalánska pokračovat nemohl. Navíc Griezmann nemá místo v základní sestavě Barcy vůbec jisté. K mužstvu se připojili Memphis Depay a Sergio Agüero, navíc se blíží k návratu po zranění Ansu Fati a Messi na lavičce vysedávat rozhodně nebude.

Zdroj: forcabarca.sk, marca.com

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.