Chelsea přenechala Varaneho Manchesteru United, sama se dohodla na podmínkách s jiným francouzským stoperem

Chelsea přenechala Varaneho Manchesteru United, sama se dohodla na podmínkách s jiným francouzským stoperem

Ještě v březnu se Chelsea intenzivně zajímala o služby Raphaëla Varaneho a měla o něj zájem, ale po triumfu v Lize mistrů se vše změnilo a klub začal být spokojený se svými stopery. Poslední zprávy však naznačují, že by na Stamford Bridge měl zamířit dvaadvacetiletý střední obránce Jules Koundé.

„Chelsea oficiálně začal jednat se Sevillou o přestupu Julese Koundého. Samotný hráč je ochotný se připojit k londýnskému celku, protože chce hrát Ligu mistrů. Situace nyní záleží na obou klubech,“ napsal uznávaný italský novinář Fabrizio Romano na svůj Twitter (twitter.com/fabrizioromano).

Přestup by mohl být dokončen brzy. „Jules Koundé má s Chelsea připravenou dohodu o osobních podmínkách. Smlouva je připravena do roku 2026 a nebude problém jí podepsat, protože Koundé chce do Chelsea přestoupit. Chelsea a Sevilla vedou pokročilé rozhovory, aby dosáhly dohody o přestupové částce a struktuře její platby,“ uvedl Romano, jehož slova citoval facebookový profil FC Chelsea CZ/SK (aktuální informace).

Podle novináře by součástí dohody mohl být další francouzský stoper Kurt Zouma, který by výměnou odešel do Sevilly plus doplatek pro španělský klub.

Zdroj: twitter.com/fabrizioromano, Facebook: FC Chelsea CZ/SK (aktuální informace)