Největší dosavadní trenérská výzva Suchopárka? Měl být upřednostněn před Lavičkou i Kozlem...

Největší dosavadní trenérská výzva Suchopárka? Měl být upřednostněn před Lavičkou i Kozlem...

Protože je Karel Krejčí v rámci české jednadvacítky již pouhou minulostí, vedení FAČR se momentálně zabývá hledáním jeho nástupce.

A byť měl být mezi kandidáty jak Luboš Kozel, jenž naposledy působil v Baníku, tak Vítězslav Lavička, který má za sebou štaci ve Slasku Wroclaw, nakonec by měl být vybrán někdo jiný...

Podle informací serveru isport.blesk.cz to vypadá na vicemistra Starého kontinentu z roku 1996 Jana Suchopárka, jenž má s vedením mládežníckých výběrů své zkušenosti a již před lety asistentsky pomáhal Jakubu Dovalilovi.

"To nevím, jestli jím budu, o tom já nerozhoduju," zůstal stručný nynější šéf osmnáctky, jehož slova vyšla v Deníku Sport.

To, zda oficiální nabídku obdržel, jednapadesátiletý rodák z Kladna, jenž si ve své hráčské kariéře zahrál v Německu i ve Francii, neprozradil.

Podle kuloárních informací už se ale zabývá oslovováním možných spolupracovníků do nově se tvořícího realizačního týmu.

Pakliže se všechny strany dohodnou, před Suchopárkem se otevře dosud největší trenérská výzva kariéry. Je to totiž právě výběr Lvíčat, který by měl být vrchním dodavatelem hráčského materiálu do Šilhavého áčka.

Na Bednáře navázal Blažek aneb Více než 30 minut ve společnosti dvou sparťanských legend...

Zdroj: isport.blesk.cz