Bayern ještě v létě nevyhrál, padly i Atlético a Leicester. Inter koncertoval, Tottenham táhly hvězdy

OBSAHUJE VIDEO

Manchester United nedokázal ve svém posledním přípravném utkání zdolat Brentford, jemuž se povedla uhrát cenná remíza 2:2. V barvách Rudých ďáblů se střelecky prosadili Elanga s Pereirou, soupeř udeřil zásluhou Baptisteho a Mbeuma.

Uprostřed pracovního týdne to příliš nešlo ani Leicesteru City, který s Wycombe Wanderers dokonce prohrál. Zatímco výběr Brendona Rodgerse vyšel zcela naprázdno, za celek z nižší soutěže skóroval Horgan a to deset minut před koncem.

To Tottenham Hotspur již úlohu favorita splnil a Milton Keynes Dons přehrál poměrem 3:1. Nového portugalského stratéga Spurs potěšili přesné zásahy střelců Sona, Alliho a Moury.

Ve střetu Draků a Vlků, neboli FC Porta a AS Řím, se zrodila remíza 1:1. V barvách portugalského obra se prosadil minutu před koncem Vitinha, Josého Mourinha na lavičce giganta z věčného města potěšil nedlouho po změně stran Mancini.

Red Bull Salzburg, který je úřadujícím rakouským šampionem, si vyšlápl na mistra LaLigy Atlético Madrid a skolil ho 1:0. O překvapivé výhře nad souborem renomovaného kouče Diega Simeoneho rozhodl Adeyemi a to ve čtyřiatřicáté minutě.

Zaskočen byl i Bayern Mnichov, jenž pod novým koučem Nagelsmannem zaznamenal další prohru, tentokráte s Borussií M'gladbach a v letní přípravě ještě nevyhrál, s tím, že jeho bilance je jedna remíza a dvě porážky. S výsledkem 0:2 se před úvodním hvizdem rozhodně nepočítalo a podepsali se pod to střelci Wolf a Wentzel. Je zajímavé, že oba soupeři na sebe narazí i v prvním bundesligovém kole, které se rozehraje v pátek 13. srpna.

Pokud jde o mistra Serie A, ten s Crotone problémy neměl a rozstřílel ho 6:0. Do střelecké listiny se v barvách Interu postupně zapsalo šest různých střelců, a sice Satriano, Dimarco, Calhanoglu, Pinamonti, Sensi a Brozovič.