Nejsme takoví fotbalisti, abychom si mohli dovolit během utkání odpočívat nebo se schovávat, zlobí se Rabušic

Nejsme takoví fotbalisti, abychom si mohli dovolit během utkání odpočívat nebo se schovávat, zlobí se Rabušic
OBSAHUJE VIDEO

Liberec nevstoupil do nového ročníku Fortuna:ligy zrovna slavně a před domácím publikem na stadionu U Nisy podlehl Slovácku. Nejčastěji faulovaný hráč onoho klání Michael Rabušic je z toho smutný i po několika dnech...

"Měli jsme jednu šanci, to je málo. Byli jsme zbabělí a nechtěli jsme hrát, což mě trochu zklamalo. Musíme se z toho dostat právě prací. Když to nejde fotbalově, musíme být připraveni lépe než ostatní týmy. Běhání teď máme dost," burcoval na webu fcslovanliberec.cz forvard slyšící na přezdívku "Rambo".

Ve druhém kole dorazí pod Ještěd Sparta, která má za sebou dvě výhry v řadě a na severu Čech se pokusí o třetí. Co by na letenské "S" mohlo platit?

"Pokaždé je to proti nim o bojovnosti a enormním nasazení. Musíme si přiznat, že má Sparta kvalitnější tým než my, ale doma jsme se jí několikrát dokázali vyrovnat. Musíme protihráčům hru znepříjemnit a znechutit," avizoval velezkušený Rabušic.

"Nemůžeme si dovolit vypnout jako první půli minulý zápas. Nejsme takoví fotbalisti, abychom si mohli dovolit během utkání odpočívat nebo se schovávat, to jsme si vyříkali," uzavřel na fcslovanliberec.cz jednatřicetiletý útočník, jenž v minulosti prošel také Hellaem Verona, Perugií Calcio či Crotone.

Madden svědčil i Spartě. Ta má nyní v Evropě lepší jistotu než Slavia, ovšem do Ligy mistrů je ještě daleko

Zdroj: fcslovanliberec.cz