Jarolím už má hotový kádr sešívané rezervy pro ČFL, jsou v něm i řecký záložník či japonský křídelník...

Jarolím už má hotový kádr sešívané rezervy pro ČFL, jsou v něm i řecký záložník či japonský křídelník...

Trenér slávistické rezervy Marek Jarolím už má zcela jasno v tom, s jakým kádrem vstoupí do nadcházejícího ročníku ČFL. Vůbec nejznámějším jménem na soupisce je brazilský útočník Joao Felipe, jenž v minulé sezoně nakoukl i do A-týmu, cizinců bychom v týmu našli ale víc.

 "Máme tým, který je hodně nový a omlazený. Věřím tomu, že kluci výkonnostně porostou a budeme hrát hezký fotbal," uvedl trenér slávistické rezervy Marek Jarolím pro klubové stránky.

Zajímavým hráčem by mohl být japonský záložník Shoya Atsuta. Ten nastupoval v žákovských kategoriích za Duklu Praha, než se v roce 2019 vrátil domů do Asie. Nyníí už je zase zpátky v Česku a měl by patřit k ozdobám ČFL.

"Je to křídlo, ročník 2004. Perspektivní hráč, který by se měl pohybovat mezi B-týmem a kategorií U19, kde se bude postupně zabudovávat do našeho systému," uvedl Jarolím.

"Dalším hráčem v řešení je Michalis Voriazidis, který je z Řecka. Je na něm vidět, že už hrál dospělý fotbal, proto je pro něj snazší adaptace," doplnil Jarolím.

Odchody:

Michal Kubáň – Hostouň (přestup)
Adam Vlasák – Hostouň (přestup)
Lukáš Hroník – Vyšehrad (hostování)
Michal Hošek – Vlašim (hostování)
Jonáš Kneifel – Vlašim (hostování)
Tomáš Rigo – Vlašim (hostování)
Jakub Křišťan – Vlašim (hostování)
Denis Alijagič – Vlašim (hostování)
Denis Višinský – Vlašim (hostování)
Filip Prebsl – Vlašim (hostování)
Matyáš Vágner – Vlašim (hostování)

Kádr B-týmu pro sezonu 2021/2022:

Brankáři: Jan Sirotník, Jakub Surovčík, Christian Fülöp
Obránci: Michal Švec, Michal Šmíd, Alexandr Bárta, Karel Hrubeš, Albert Labík, František Matys, David Štětka, Kryštof Obadal
Záložníci: Jakub Kopáček, Matouš Nikl, Shoya Atsuta, Štěpán Beran, João Felipe, Tomáš Hájek, Filip Šimeček, Martin Šubert, Jakub Vorel, Jakub Zeronik, Martin Douděra, Michalis Voriazidis
Útočníci: Filip Horský, Adam Toula

180 minut (minimálně) s Ferencvárosem se nebude týkat Bořila, Ekpaie, Van Burena ani těchto dalších 6 slávistů...

Zdroj: slavia.cz