Záhadné zranění Bořila! Přivodil si ho už v nároďáku a tady ihned obnovil, prohlásil kouč Slavie. Návrat kapitána v nedohlednu

Záhadné zranění Bořila! Přivodil si ho už v nároďáku a tady ihned obnovil, prohlásil kouč Slavie. Návrat kapitána v nedohlednu

Tak trochu záhadou je zranění slávistického kapitána Jana Bořila, který zůstává dál na marodce a nebyl ani zapsán na soupisku červeno-bílých pro třetí předkolo Ligy mistrů proti maďarskému celku Ferencváros Budapešť. O jeho aktuálním zdravotním stavu promluvil lodivod sešívaných Jindřich Trpišovský po utkání v Teplicích.

"Honza si přivezl problém z nároďáku. Měl doporučenou dlouhou pauzu, po ní šel do prvního tréninku a znovu se vrátil do stavu, kde byl předtím. Je to dlouhodobý problém z Eura," řekl Trpišovský po výhře 3:1  v Teplicích.

Doba návratu slávistického lídra je zatím zahalena mlhou. Což je vzkledem k náročnému programu, který teď sešívané čeká, tuze nemilá věc. "Bohužel neumím říct, kdy budek dispozici. Momentálně vůbec netrénuje ani neběhá, je v klidovém režimu s nějakými medikamenty. Nejsou ani žádné predikce, kdy by měl začít. Čeká se na zlepšení stavu, který by ho pustil zpátky do trénování," dodal Trpišovský.

Zdravotní stav zatím nepustil na plac ani největší letní posilu sešívaných, útočníka Michaela Krmenčíka. Ten by ale měl být brzy ve hře, možná už ve středu v Bukurešti!

 "Michal začíná de facto od nuly. Po Euru měl v Bruggách pauzu a přišel s lehčím zraněním. Má za sebou týden trénování. Na víkend jsme zvolili variantu, že bude mít dva těžké tréninky a regeneraci než případně nějaký krátký start. Je v podstatě zpátky, jen mu chybí zápasová kondice," uvedl Trpišovský.