Máme velmi silný kádr a teď je to výhoda, těší trenéra Vrbu v náročné části sezóny

Máme velmi silný kádr a teď je to výhoda, těší trenéra Vrbu v náročné části sezóny
OBSAHUJE OHLASY

Naprosto spokojený mohl být po utkání s Libercem trenér Sparty Pavel Vrba. Sparťanský optimistický začátek sezóny totiž jeho svěřenci podtrhli vysokou výhrou u Nisy 5:0.

„Samozřejmě to v závěru asi bylo ovlivněno tím, že jsme hráli proti deseti. A ta minutová převaha se hodně načíslila,“ řekl Vrba v bezprostředním pozápasovém rozhovoru pro O2 TV Sport. „Mě spíš těší ten herní projev. A hlavně v tom druhém poločase, když jsme k tomu přidali další branky. Takže já jsem samozřejmě spokojený,“ dodal dobře naladěný trenér fotbalistů z Letné.

 Toho velmi těší, že má ve Spartě dostatečně silný a kvalitní kádr, ve kterém si může dovolit i změny v sestavě. „Já si myslím, že ve Spartě není problém, když nastoupí dva, tři, čtyři noví hráči než třeba v tom minulém zápase, protože ta kvalita těch hráčů je stejná, jako těch dalších. Pro nás je to obrovská výhoda v tom nabitém programu, který teď máme,“ řekl Vrba pro televizi. „My jsme počítali s tím, že budeme využívat více hráčů na začátku soutěže. Musím zaklepat, čeká nás nějaká skupina, takže je dobře, že ten kádr je tak silný, a tak kvalitní,“ dodal.

Právě široký kvalitní kádr Sparty dovoluje Vrbovi pracovat s mužstvem i bez zraněných opor. „Co se týká Caspera Højera, tak ten bude k dispozici až tak v lednu. Tam jsme chtěli hledat řešení a já si myslím, že ho pomaličku nalézáme,“ uvedl zkušený kouč. „Michal Sáček má pět stehů,“ dodal poté k ošetřovanému útočníkovi Sparty, kterého v utkání s Libercem sejmul exreprezentant Theo Gebre Selassie.

Musíme se zlepšit v efektivitě, řekl po výhře 3:0 nad Jabloncem trenér Boleslavi Jarolím

Zdroj: O2 TV Sport

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.