Škoda toho gólu, litoval i přes vysokou výhru kouč Baníku

Škoda toho gólu, litoval i přes vysokou výhru kouč Baníku
OBSAHUJE OHLASY

V deštivém zápase se Zlínem přejeli fotbalisté Ostravy rozdílem třídy hostující Zlín. Trenér Ondřej Smetana tak mohl být oproti prvnímu ligovému utkání spokojený i výsledkově a nejenom herně. V bezprostředním pozápasovém rozhovoru zápas Smetana zhodnotil pro diváky O2 TV Sport.

„Zápas se mi líbil, musel se mi líbit. Vyhráli jsme 5:1. Škoda toho gólu, který jsme dostali, ale samozřejmě nemůžeme chtít asi všechno. Myslím, že od začátku jsme byli lepší, za tím výsledkem jsme šli,“ usmíval se bezprostředně po utkání do kamer O2 TV Sport kouč Baníku, s tím, že jde o klasické fotbalové fráze. „Ne, byli jsme dneska lepší, určitě. Za tím výsledkem jsme šli. Dali jsme brzy góly, to nás uklidnilo a pak jsme samozřejmě ten Zlín přehráli,“ dodal.

I po velmi dobrém výkonu s výborným výsledkem se však Smetana zdržel velkých prohlášení. „Zase bych to nějak nepřeceňoval. Druhé utkání… První utkání jsme nezvládli bodově. Zaplať pán bůh, že jsme to dnes zvládli a teď na to musíme navázat a pokračovat,“ naznačil osmatřicetiletý trenér, že po druhém zápase rozhodně není hotovo.

„Chtěli jsme být v té defenzivě důslední a pevní. Chtěli jsme navázat na výkon z prvního poločasu. Dostali jsme gól ze standardky po teči, to se stane. Ale samozřejmě, logicky vedeme 5:0 a dostáváme se do šancí, pak tam měl soupeř nějaké šance. To se stane. Samozřejmě jsme to chtěli dohrát s nulou, celkově kvůli týmu, kvůli defenzivě, kvůli Laštymu (brankář Ostravy, pozn. red.). Ale nepodařilo se to, nedá se nice dělat,“ litoval trochu Smetana toho, že jeho mužstvo nakonec také inkasovalo.

Pardubice hlásí posilu do útoku. Přichází Chytil z Olomouce

Zdroj: O2 TV Sport

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.