Real chystá zajímavou výměnu s AC Milán. O hráče ze San Sira prý ale usiluje i Barcelona...

Real chystá zajímavou výměnu s AC Milán. O hráče ze San Sira prý ale usiluje i Barcelona...
BÍLÝ BALET

S zajímavou nabídkou měl údajně přijít Real Madrid na San Siro. Bílý balet by chtěl podle serveru Sportskeeda.com provést výměnu dvou hráčů. Real se má zajímat o kapitána týmu Alessio Romagnoliho a nabízet za něj má záložníka Isca, který je už delší dobu v hledáčku AC Milán.

Španěl Isco měl uplynulé sezóně do základní jedenáctky madridského klubu daleko a stejně by tomu bylo pro nadcházející sezónu. Proto by se mohl stát součástí obchodu s italským AC. Real totiž hodně stojí o šestadvacetiletého obránce Romagnoli, protože má po odchodu Sergia Ramose a Raphaela Varaneho poměrně velkou díru v zadních řadách. Údajně o něj má zájem ale i Barcelona.

V královském klubu by se italský obránce by se tak mohl zařadit mezi stopery „Bílého baletu“. Tu zatím přišel vyztužit po odchodu výše zmíněných hvězd pouze David Alaba z Bayernu Mnichov. I když Romagnoli zastával na San Siru funkci kapitána, v loňské místo přišel o svoji pozici v základní sestavě, ve které ho nahradil Fikayo Tomori. I to nahrává odchodu šestadvacetiletého obránce.

Zdroj: Sportskeeda.com

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.