Jestli budeme létat v oblacích, tak to nikam nedotáhneme, varuje hlavní trenér Dukly

Jestli budeme létat v oblacích, tak to nikam nedotáhneme, varuje hlavní trenér Dukly

V Dejvicích se zdá se poučili z uplynulého nevýrazného ročníku FNL a první dvě vystoupení nové sezony proti Vyškovu i Třinci už Dukla zvládla a bodově zůstává stoprocentní.

V kraji, kde vládne František Straka, se tak stalo po velké boji, o což se postarali úspěšní střelci Jakub Barac, Marek Fábry a Kim Seung Bin.

"Rozhodla naše produktivita. Odehráli jsme nesmírně těžký zápas. Třinec měl velkou motivaci uspět. My jsme se po prvním poločase zvedli a urvali to," přiznal na fkdukla.cz hlavní kouč Bohuslav Pilný.

Ten už myslí na třetí kolo FNL, které jeho dejvický soubor zavane na Vysočinu. "Teď jedeme do Jihlavy se stejným nastavením jako do Třince. Jestli budeme létat v oblacích, tak to nikam nedotáhneme," varoval bývalý stratég hradeckých Votroků či Viktorie Žižkov.

Jeho vytáhlý svěřenec Fábry, jenž oslaví za pár dní třiadvacáté narozeniny a před příchodem do metropole hrál za Nitru, se zatím prosadil v obou dosavadních zápasech.

"Povedla se mi příprava. Věřil jsem, že to konečně prolomím i v lize a bude se mi střelecky dařit. Jsem za to hrozně rád. Po Vyškovu mi spadl kámen ze srdce a doufám, že to budu potvrzovat i v dalších zápasech," uzavřel na fkdukla.cz ofenzivní spoluhráč Pázlera či Šebrleho s devítkou na dresu.

Povede se mu rozvlnit síť také proti ambiciózní Jihlavě?

Manchester City si zastřílel, Chelsea přetlačila Arsenal, Barca nedala šanci Stuttgartu, Juventus se nadřel

Zdroj: fkdukla.cz

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.