Škoda bude dávat góly i za pět let, má to v sobě. S Matějovským jim to prý bude fungovat...

Škoda bude dávat góly i za pět let, má to v sobě. S Matějovským jim to prý bude fungovat...

To, že si Mladá Boleslav troufla angažoval navrátilce z turecké ligy Milana Škodu i v jeho pětatřiceti letech, byl od zaměstnavatele Karla Jarolíma dobrý tah.

Exslávistický kapitán totiž v úvodních dvou kolech Fortuna:ligy navázal na svou produktivitu ze zahraničí a po dvou kolech vládne společně s Ivanem Schranzem střelecké tabulce.

Mít za 178 odehraných minut na kontě 3 přesné zásahy je frajeřina, čehož si všiml i bývalý reprezentační zadák Milan Fukal, jenž o někdejším dlouhánovi z Bohemians Praha 1905 nepochyboval nikdy...

"Střelecky řádí Milan Škoda, nyní v mladoboleslavském dresu. To je borec, který se prosadí v každém mančaftu, je jedno, za koho nastupuje. V Bohemce, která se v jeho době hlavně zachraňovala, v nevýrazné i potom v mistrovské Slavii, kdesi v Turecku. A teď v Mladé Boleslavi," upozornil na aktualne.cz někdejší stoper Borussie M'gladbach i Hamburku.

Škoda se prosadil jak proti Plzni, tak proti Jablonci a už si brousí zuby na Pardubice, s nimiž se nyní šestý celek tabulky utká osmý srpnový den. "Odnesl to Jablonec, který čekal lepší start. Milan góly bude dávat i za pět let, má to v sobě. Nutno však připomenout, že má kvalitní parťáky, jako je Marek Matějovský, kteří mu dokážou šanci připravit. Bude jim to fungovat," předpověděl Fukal, jehož slova vyšla na aktualne.cz.

Zářící Oscar se díval pořád dokola na Marcela a Daviese, Traorému jeho hra připomíná tanec a někdy se musí smát...

Zdroj: aktualne.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.